Příležitosti Nabídky pracovního uplatnění v ČR
Hledej práci s Jooble


Nabídka zaměstnání v Moravském Berouně
Možnost zaměstnání na Farmě Moravský Beroun,  s. r. o. Farma je zaměřená na živočišnou i rostlinnou výrobu vše v ekologii. Obděláváme 1000 ha a chováme cca 500 ks hovězího masného skotu charolais. Máme zájem obsadit pozice účetní, traktorista (práce jak v RV, tak i v ŽV) a opravář zemědělských strojů. Je zde možnost využítí bytu, který máme k farmě, 1+kk – pár či jednotlivec. Bližší info na mailu: famober@famober.cz, nebo mob: 733 742 125.


Nabídka pracovního místa – obsluha rypadla

 


Odborný referent/Referent státní správy – technik
ZS Pusté Jakartice vyhlašuje výběrové řízení na služební místo – Odborný referent – technik, Sekce rostlinné výroby, Pusté Jakartice 17, Oldřišov. Více informací v přiloženém souboru – zde.


ZEMĚDĚLSKÁ a. s. Opava – Kylešovice
ZEMĚDĚLSKÁ a. s. Opava – Kylešovice, Bílovecká 167, hledá zaměstnance na pozici obsluhy  – nepřetržitého provozu – samochodného krmného vozu a traktoristy do provozu velkokapacitního kravína v Kylešovicích.  Požadujeme řidičské oprávnění na traktor, výhodou skupina C. Nabízíme: mzda v rozmezí 20.000 – 25.000,- Kč, penzijní připojištění, závodní stravování, dobré sociální zázemí, 25 dnů dovolené. Ing. Dušan Schreier, telefon: 553 704 212, 553 704 222, email: zasok@zasok.cz


Stipendijní program VÚCHS Rapotín, s. r. o.
Společnost od 1. 9. 2017 nabízí žákům/studentům odborných učilišť a středních škol v oborech zemědělských, a v rámci jiných škol žákům/studentům vzdělávajících se v oborech Opravář zemědělských strojů, Zootechnik, Agronom a Automechanik finanční podporu ve formě stipendia. Cílem tohoto programu je získání praktických dovedností, odborného vzdělávání žáka/studenta a garance pracovního místa v organizaci po úspěšném zakončení studia. Další informace najdete ve stipendijním programu – zde. Přihláška do programu –zde.