Příležitosti Nabídky pracovního uplatnění v ČR
Hledej práci s Jooble


Stipendijní program VÚCHS Rapotín, s. r. o.
Společnost od 1. 9. 2017 nabízí žákům/studentům odborných učilišť a středních škol v oborech zemědělských, a v rámci jiných škol žákům/studentům vzdělávajících se v oborech Opravář zemědělských strojů, Zootechnik, Agronom a Automechanik finanční podporu ve formě stipendia. Cílem tohoto programu je získání praktických dovedností, odborného vzdělávání žáka/studenta a garance pracovního místa v organizaci po úspěšném zakončení studia. Další informace najdete ve stipendijním programu – zde. Přihláška do programu –zde.


ZP Otice, a. s., přijme pracovníky do RV 


Manažer střediska pěstování bylin
Společnost Beskyd Fryčovice, a. s.,  hledá vhodného kandidáta na pozici Manažer střediska pěstování bylin. Více v přiloženém souboru – zde.


Výběrové řízení na služební místo Odborný referent
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný referent/Referent státní správy – technik, s místem výkonu služby: Pusté Jakartice 17, Oldřišov. Více v přiloženém souboru – zde.


Ošetřovatelka drůbeže
Farma Hlubočec, s. r. o. nabízí trvalý pracovní poměr na pozici ošetřovatelka drůbeže. Vice v přiloženém souboru – zde.


Nabídka zaměstnání absolventům zemědělských oborů
Družstvo vlastníků Ostrava-Polanka nad Odrou přijme pracovníky na pozice –  opravář zemědělských strojů, obsluha samojízdných strojů Claas, JCB, traktorista – traktory  Case, Fendt, Zetor. Uchazečům nabízíme dobré pracovní a platové podmínky s možností platového růstu dle pracovních výsledků.   Více v přiloženém souboru – zde.


Obsluha/opravář zemědělských strojů
Agroprogres Kateřinky, s. r. o. nabízí trvalý pracovní poměr.


Servisní pracovník zemědělských strojů
Společnost 1. Slezská strojní, a. s. hledá vhodného kandidáta k rozšíření pracovního týmu pozice – servisní pracovník zemědělských strojů – značek: Claas, Väderstad, Hardi a Kverneland Group.

 


Výběrové řízení na místo traktorista – opravář zemědělských strojů
Ředitel Školního statku, Opava, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na místo traktorista – opravář zemědělských strojů. Více informací v přiloženém souboru – zde.


Výběrové řízení na služební místo Odborný referent
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný referent/Vrchní referent (pokusník) na Zkušební stanici Pusté Jakartice – více v přiloženém souboru – zde.