Úspěchy studentů

SOČ 2020 – krajské kolo

Další vynikající výsledky žáků školy ve středoškolské odborné činnosti“.  V letošním ročníku středoškolské odborné činnosti dosáhli žáci školy vynikajících výsledků. 5 žáků školy se zúčastnilo krajské přehlídky této prestižní soutěže v 5 různých kategoriích, přičemž jedna žákyně naší školy obsadila 1. místo, dvě 2. místo a jedna 3. místo a jedna 4. místo. Úspěch je o to cennější, že v letošním ročníku probíhala soutěž  období koronavirové pandemie  s využitím on-line obhajob, což na žáky kladlo další velké nároky na přípravu a realizace.

O úspěchy naší školy se přičinili:

• Julie Jarošová s prací  „Odchov zejozobů afrických v ZOO Zlín a zámku Lešná“
    – 2. místo  v kategorii 04 „Biologie“ licitace o postup do celostátního kola
  • Marie Graclíková s prací „Měření vlastností různých odrůd domácích moštovaných jablek“
    – 1. místo v kategorii 07 „Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství“, postup do celostátního kola
  • Kateřina Jarošová s prací „Monitoring výskytu jmelí podél řeky Moravice“
    – 4. místo v kategorii 08 „Ochrana a tvorba životního prostředí“
  • Terezie Hahnová s prací „Tvorba herbáře se zaměřením na vybrané biotopy České a Slovenské republiky“
    – 2. místo v kategorii 12 „Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie“
  • Nikol Baierová s prací „Seznámení dětí mateřských škol se základy chemie“
    – 3. místo v kategorii 14 „Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času“

Výsledková listina ke stažení – zde.

SOČ 2020 – okresní kolo

Vynikající výsledky žáků školy ve středoškolské odborné činnosti“.  V letošním ročníku středoškolské odborné činnosti dosáhli žáci školy vynikajících výsledků. 6 žáků školy se zúčastnilo okresní přehlídky této prestižní soutěže v 5 různých kategoriích, přičemž čtyři žáci naší školy obsadili 1. místo, jeden 2. místo a jeden 3. místo. Úspěch je o to cennější, že v letošním ročníku probíhala soutěž  období koronavirové pandemie  s využitím on-line obhajob, což na žáky kladlo další velké nároky na přípravu a realizace.

Jízda zručnosti 2019

Výsledky SOČ 2019

Letošního 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti se z naší školy zúčastnilo okresního kola celkem 13 žáků, kteří nás reprezentovali v 7 soutěžních oborech a do kola krajského postoupilo 8 žáků, kteří bojovali v 5 soutěžních oborech o postup do celostátního kola. To se podařilo Robertu Schaffartzikovi v oboru Zemědělství a Jonáši Meixnerovi v oboru Ochrana a tvorba životního prostředí. Výsledky všech ostatních jsou zahrnuty v tabulce (viz. níže). Celostátní kolo se letos koná v Opavě na Mendelově gymnáziu a Slezské univerzitě ve dnech 14. – 16. června. Děkujeme všem soutěžícím za výborné výkony a postupujícím do celostátního kola držíme palce.

Výsledky SOČ 2018

SOČ 2018 – okresní kolo

SOČ 2018 – školní kolo

Žák školy, který  získal nejvýznamnější úspěchy ve školním roce 2016/2017